Tõlkebüroo, kus kiirus ja kvaliteet on au sees

  • Oleme tõlkinud 27 erinevasse keelde
  • Omame kogemust meditsiinist turunduseni
  • Aitame nii üksikute sisulehtede kui ka terve kodulehe tõlkimisega
  • Vastame su soovidele ühe tunni jooksul
  • Töö on alati kvaliteetne ja korrektselt vormistatud

Pärnu Haigla on Titania Tõlked OÜ teenustega alati väga rahule jäänud. Hindame väga teie tegutsemise kiirust, professionaalset ja sõbralikku suhtumist ning täpsust. Aitäh selle eest, et nii inimlikult suhtlete ja tegutsete!

Titania Tõlkebüroo on hea ja usaldusväärne partner olnud aastaid.
Tõlked on alati korrektsed ja töö tähtajaks valmis. Kiitus!

Titania Tõlked OÜ on kindlasti üks usaldusväärsemaid koostööpartnereid võõrkeelsete tekstide tõlkimisel. Nad vastavad kiiresti, korrektselt ja adekvaatselt hinnapäringule, tõlgivad ning toimetavad tehnilisi tekste alati esitatud tähtajaks. Oleme Titania tõlkebüroo teenusega väga rahul!

Suurepärane koostööpartner, kellelt saadud teenused vastavad ootustele, mida tõlkebüroole esitasime – professionaalne, kiire, kvaliteetne, usaldusväärne.

TALLINK

Koostöö sujub väga ladusalt! Alati meeldiv ja kiire teenindus, mille tulemuseks korrektselt tõlgitud ja hästi kujundatud tehnilised juhendid, lepingud, spetsiifilised laused jne.

Bauhof

Välisministeerium on tellitud tõlketeenustega rahul olnud. Kiireloomuliste tõlgete puhul olete meile ajaliselt vastu tulnud ning vaatamata ajalisele survele, on töö ka korrektselt vormistatud.

välisministreerium

Titania Tõlked OÜ on AS Toode esimene valik juba mitmeid aastaid. Nende kiire reageerimine, sõbralik hinnapoliitika ning mis peamine, tehniliste tekstide puhul keerulise mõtte edasiandmine on meid aidanud alati. Seda nii lühikeste jõulukaartide kui ka ülikeeruliste paigaldusjuhendite arusaadavaks tegemisel. Kuna oleme neljas riigis tegutsev tootmisettevõte, siis on sellised argumendid meie jaoks üliolulised. Titania Tõlked on end siiani alati ületanud!

Oleme leidnud teie näol hea ja usaldusväärse koostööpartneri. Täname seni tehtud kvaliteetsete tööde eest ning oleme kindlad, et kasutame teie teenuseid ka edaspidi.

SCHyCO

Kiilto on Titania Tõlkebüroo näol leidnud usaldusväärse partneri. Hindame nende suurepärast ja kiiret teenindust ning kvaliteetset tööd.

Atoy tootevaliku paremaks esitlemiseks oleme valmistanud erinevaid tootekatalooge, brošüüre ning muid materjale, mille tõlkimisel ja trükiks ette valmistamisel oleme kasutanud juba mõned aastad tõlkebüroo Titania teenust. Tööd/teenused on olnud alati kvaliteetsed ning tähtajaliselt täidetud. Samas oleme kasutanud ka antud büroo tõlketeenust (sünkroontõlge) tootekoolitusel. Väga professionaalne töö.

Ühinenud Depood AS-l suurenes vajadus tõlketeenuste järele, mistõttu asusime otsima tõlkebürood, kes pakuks meie jaoks head hinna ning kvaliteedi suhet.
Titania Tõlked OÜ teenused on teinud meie töö lihtsamaks, pakkudes meile soodsaid ning efektiivseid lahendusi, mis on meie ettevõtte jaoks suur ressursi kokkuhoid.

Alati lahendused – jah. Alati õigel ajal – jah. Alati nii, nagu kokku lepitud – jah. Titania – jah. Soovitan ka oma parimatele koostööpartneritele!

Air_Wise_Oy

Meie koostöö Titania Tõlkebürooga algasid Vesimentori eksportturule suundumisega 2012. a teises pooles. Selle otstarbeks on meil valminud uuendatud koduleht koos tootetutvustuste ja infoflaieritega 14 erinevas keelemoodulis. Teostatud tööd ja tehnilised tõlked on alati korrektsed ja vägagi lühikese tähtajaga täidetud. Erilised tänusõnad mõistva ning sooja suhtumise eest kogu teie meeskonnale.

Vesimentor

Sweco on rahvusvaheline tehnilise konsultatsiooni ettevõte, mis pakub kvalifitseeritud ja kõrge kompetentsitasemega konsultatsiooniteenuseid. Me osaleme tihti rahvusvahelistes projektides, kus on olnud otsene vajadus tõlketöö järele. Kasutades Titania Tõlkebüroo teenust, on töö olnud kvaliteetne ja kiire. Soovitame ja tutvustame kõigile teie firmat, kui väga hea tõlkebüroona.

swerco

Kui te olete läbi viinud suuri projekte, siis teate, kui tähtis on, kui saate kellelegi kindlad olla. Titanias saab kindel olla. Mitte küll alati odavaim, aga alati parim – nii oleks vist neid õige iseloomustada.

GE Power Estonia AО

Maru AS on kasutanud Titania Tõlkebüroo teenuseid juba pikka aega ning siiani alati väga rahule jäänud. Titania Tõlked OÜ-s töötavad professionaalid, kes oskavad pakkuda kliendile parimaid lahendusi. Vajadusel valmivad tõlked ka väga lühikese tähtajaga. Kõik tellitud tõlked on olnud kvaliteetsed ning valminud tähtaegselt, seetõttu võib lubada, et koostöö jätkub ka edaspidi.

MARU_Projekt-Ehit-Teras_Pantone

Kommunikatsioonibüroo puhul käib tekstide tõlkimine igapäevatöö juurde. Sageli on tõlkeid vaja võimalikult kiirelt ja Titania on siin meile suureks abiks. Oleme nende tööga väga rahul – töö on kiire, õigeaegne ja korraliku kvaliteediga. Tegemist on usaldusväärse ja kindla koostööpartneriga, kes peab oma sõna, ning kelle peale saame oma töös alati loota.

hamburg_BM_logo_EST_CMYK.indd

Hea ja usaldusväärne koostööpartner. Luku-Experdi tellitud tööd valmivad alati tähtaegselt. Koostöös tõlkijatega teeme vaid mõnikord parandusi lukuterminite vallas, mis on igapäevakeeles vähe levinud.

Asjalik, operatiivne ja keeleliselt korrektne, hea koostööpartner meie multikultuursele organisatsioonile, kuna pakutavate tõlkekeelte arv on olnud piisav.

lth_logo

Titania Tõlkebüroole võib alati kindel olla, nii kvaliteedis kui selles, et ka ajalises „hädaolukorras“ tullakse meile alati vastu.
On selgelt näha, et inimesed on pühendunud ja teevad oma tööd rõõmsal meelel!

gohotelschnelli

Töö kiire ja korralik! Päringutele vastatakse adekvaatselt ja tähtaegadest peetakse kinni. Oleme rahul!

KRM Advisor OÜ
Firmade asutamine
Raamatupidamisteenused
Virtuaalbüroo

Titania Tõlkebüroo on vastu tulnud meie kõige utoopilisematele soovidele ja aidanud organiseerida väga mahukaid ja kiireid tõlkeid, seetõttu on Titania meile väga oluline ja hinnatud koostööpartner. Eversheds on Titaniat alati julgenud soovitada ka oma klientidele.

eversheds

Tõlkides tehnilisi tekste ja lepinguid on Wihuri leidnud usaldusväärse partneri, tööd valmivad tähtajaks, ka keerulised tehnilised väljendid on tõlgitud täpselt ja hilisem ajakulu tõlke viimistlemisel on minimaalne.

Wihuri

Teiega on koostöö olnud alati operatiivne, meeldiv ja asjalik. Kuna enamus tekstidest on ärivaldkonna spetsiifilised ja paljud terminid uudsed ja vähe kasutatavad, siis oleme väga rahul ladusate ja loogiliselt toimetatud tekstidega.

dell-black

Kiire ja ladus klienditeenindus, professionaalsed tõlgid, kellega pikaajalises partnerluses on spetsiifilise sõnastiku väljatöötamine ja pidev täiendamine kindlustanud tõlketööde hea kvaliteedi. Villeroy & Boch usaldab Titania Tõlkebürood nii tähtaegade kui töö kvaliteedi osas!

Villroy & Boch
Küsi hinnapakkumistVastame ühe tunni jooksul!
Mervi Kala
Tel: 61 43 241
Mob: 555 88 978
E-mail: mervi@titania.ee
  • Lohista failid siia või
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Kogu kliendi päringuga kaasnev materjal ja info on konfidentsiaalne ning seda kasutatakse vaid tõlkebüroo siseselt
Top