Tõlkebüroo, kus kiirus ja kvaliteet on au sees

  • Oleme tõlkinud 27 erinevasse keelde
  • Omame kogemust meditsiinist turunduseni
  • Aitame nii üksikute sisulehtede kui ka terve kodulehe tõlkimisega
  • Vastame su soovidele ühe tunni jooksul
  • Töö on alati kvaliteetne ja korrektselt vormistatud

Kirjalikud tõlketeenused

Kirjalikke tõlkeid teeme igapäevaselt kõige rohkem eesti, inglise, soome, vene, saksa, läti, rootsi ja prantsuse keelte vahel. Loomulikult saame operatiivselt abiks olla kõikide Euroopa keeltega. Kontrollitud koostööpartnerite võrgustiku kaudu suudame pakkuda tõlkeid vähemalt kõigis maailma ametlikes keeltes. Vajad tõlget nepaali keelde? – oleme teinud ja ootame su päringut!

Kirjalikke tõlkeid oleme teinud turundustekstidest teadusmaterjalideni ning metsamasinatest merendusõiguseni. Laias laastus võib meie tõlgitavad valdkonnad jagada: tehnika, turundus, juriidika, majandus, meditsiin, notariaalsed dokumendid ja vandetõlked. Kui tahad kindel olla, kas oleme just sinu valdkonnas midagi teinud, küsi julgelt meilt või vaata siit nimekirjast:

Tehniline tõlge

Tehnilise tõlke alla kuuluvad erinevate masinate ja seadmete kasutusjuhendite, paigaldus- ja hooldusjuhendite, tootmisprotsesside kirjelduste jms tõlked. Eraldi võib selle valdkonna raames käsitleda keemiateemalisi tõlkeid, millest enamiku moodustavad ohutuskaardid. Tehniline tõlge koos juriidilise tõlkega moodustabki suurema osa tõlkebüroos tõlgitavast materjalist.

Vaata lähemalt
Juriidiline tõlge

Juriidilised tõlked tähendavad tõlkebüroo jaoks peale dokumentide ja lepingute tõlkimise ka erinevate seaduste ja õigusaktide tõlkeid. Pisut erineva juriidilise tõlke valdkonnana on kindlasti käsitletavad ka erinevate Euroopa Liidu organisatsioonide tõlked. Notariaalsed tõlked, olles küll juriidilised, on siiski sedavõrd spetsiifilised, et neid käsitleme eraldi teemana.

Vaata lähemalt
Turundustekstide tõlge

Turundustekstide tõlked on tõlkebüroo jaoks igapäevased. Olgu nendeks siis erinevad reklaamtrükised, koolitusmaterjalid või kodulehe tõlked. Üha levinumad on tellimused, kus kodulehe tõlge tehakse otse kliendi kodulehele. Turundustekstid võib laias laastus jagada kaheks: informatiivsed ning müügisuunitlusega materjalid.

Vaata lähemalt
Majandustekstide tõlge

Majandustõlked on meie tegevuse igapäevane osa. Teame majandustekstide konfidentsiaalsuse nõudeid ning oleme pälvinud klientide usalduse stabiilselt kiire lahenduse eest börsiettevõtetest klientide hulgas.

Vaata lähemalt
Meditsiinitõlge

Meditsiinitõlked on harilikult ravimite infolehed ning laiatarbekaubana müügil olevate meditsiinitarvikute juhendid. Igapäevase tõlkematerjali moodustavad ravimite, toidulisandite ning loodustoodete kasutus- ja turundusmaterjalid. Tuleb ette ka meditsiinitehnika tõlkeid.

Vaata lähemalt
Notariaalne tõlge

Notariaalne tõlge ehk notariaalselt kinnitatud tõlked on üldjuhul juriidilise tõlke erivorm, kus kas avaliku või eraõigusliku dokumendi, lepingu, põhikirja, harvem ka mõne finantsdokumendi tõlkele on vaja notari kinnitust. See vajadus võib tekkida välisriiki õppima, tööle või elama asumisel või ärisuhete loomisel välispartneriga.

Vaata lähemalt
Küsi hinnapakkumistVastame ühe tunni jooksul!
Mervi Kala
Tel: 61 43 241
Mob: 555 88 978
E-mail: mervi@titania.ee
  • Lohista failid siia või
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Kogu kliendi päringuga kaasnev materjal ja info on konfidentsiaalne ning seda kasutatakse vaid tõlkebüroo siseselt
Top